1. Chceš být SB? - čti zde
2. Přispěj komentář ZDE
3. Hodnotím blog read here
4. On theme... read here


REKLAMY POUZE SEM XXX!

JINAKOn theme...

... něco je špatně

28. října 2012 v 20:27 | Šprtucha
"Dělníci, též rolníci, bratři, jsme velkou stranou dělnickou. Všem lidem jenom země patří
a zahaleči ať již jdou! Dost napásl a se naší muky vran, supů hejna kroužící, rozptýlí den příští jich shluku, věčně vzplá slunce zářící."
Už jednou to tu bylo, a jak to dopadlo - po červenajících se třešňových alejích nez
bylo ani památky, lid se vzepřel a všechny je pokácel. Nicméně asi ne příliš důkladně zametl všechny zbývající pecičky, které následkem toho zakořenily, a opět začaly bujně růst. Objevili se staronoví zahradníčci, kteří postrádali krásu a chuť třešní, a vypěstovali si novodobou odrůdu.
Co se kde zvrtlo? Co komu kde přeskočilo za myšlenku, že se opět snaží o znovuobnovení moci červených králů? Tenkrát to nedopadlo zrovna nejslavněji, tak proč by to mělo fungovat nyní? Ano, myšlenka absolutní rovnosti je opravdu hezká, ale v dnešním světě trošku ze žánru sci-fi. A i přes to všechno se někteří lidé stále vracejí k této pochybné ideji a vkládají do ní svou víru a budoucnost.
Na druhou stranu musím uznat, že v některých krizovějších regionech vidí obyvatelé tuto cestu asi jako poslední východisko. A jestli jim tato země nemůže nabídnout něco nového, lepšího a spolehlivějšího, tak se těmto volebním výsledkům není třeba tolik divit.
Anebo jsou to jen směšné domněnky a celá tahle situace je způsobena pouze 30% účastí občanů ČR ve volbách? Zapomněli jsme na to, že "Třešničky" mají vždy své voliče nastartované před volebními místnostmi i několik minut před otevřením? Je nám naše situace opravdu tak lhostejná? Nenechme se zase jednou mučit Internacionálou a raději se vzchopme a vezměme budoucnost naší země do svých rukou. Jsem moderní lidstvo, které vynalézá a inovuje. Proč se tedy vracet k věcem minulým, které stejně nefungovaly.

... my pet

10. srpna 2012 v 22:51 | Šprtucha
Nebudu to nějak protahovat :) Můj aktuální domácí mazlíček je potkanice jménem Angie :) Pár z vás si asi řekné - fuuuuj potkan :D Ale mě to přijde jako ubohý předsudek :) Jsou to roztomilá a velmi inteligentní zvířátka.
Ta moje nezbeda je ještě ke všemu papírová, má svůj vlastní rodokmen a speciální zbarvení sable burmese, které je u potkanů dost vzácné :) Bylo to prostě skvělá koupě :) Momentálně jsou jí zhruba 4 měsíce a pořád ještě roste a dělá čím dál tím větší skopičiny :) Hrozně rychle se učí a vynalézá a ráda prozkoumává uplně celý byt :) Taky je pěkný mlsoun, ale vezme zavděk spousty pamlsky. Dokonce si dá i kousky hovězího masa :D Což mě fakt překvapila :D Jediný povel, který zatím ale umí, je dát pusinku :) A umí to dokonale :) Je to rodinný mazlíček a posuďte sami podle fotek, že je nádherná :)


klik na CČ - více fotek ;)

... MHD

11. března 2012 v 11:38 | Šprtucha
...městská hromadná doprava, aneb někdy je to čekání zbytečné x))...

... my story

1. září 2011 v 22:10 | Šprtucha
... nevím proč, ale většinou po každém rozchodu s klukem mě chytne básnická múza a ta mi pomůže se z toho všeho vypsat. Téma týdne je "můj příběh". Tak tady máte kousek toho mého. Moje zatím asi nejpovedenější básnické dílo, které bylo věnováno mému bývalému klukovi - Mirkovi.

... floccinaucinihilipilification

28. srpna 2011 v 23:35 | Šprtucha
... jsi zbytečnej! tak táhni!...

... universe

14. června 2011 v 12:59 | Šprtucha
... nekonečnost vesmíru...

...death penalty

24. března 2011 v 15:22 | Šprtucha
.. a jste odsouzen k trestu smrti...
 
 

Reklama