1. Chceš být SB? - čti zde
2. Přispěj komentář ZDE
3. Hodnotím blog read here
4. On theme... read here


REKLAMY POUZE SEM XXX!

JINAKČervenec 2007

Seznam kapitol Yrraha Rottepa

25. července 2007 v 23:19 | Šprtkalinka
1. - Tupec, který přežil
2. - Sklo, který se vyčadilo
3. - Čupisy od Nikoho
4. - Zámečník
5. - Křivá ulice
6. - Nástupiště devět a půl píči
7. - Drzý klobouk
8. - Učitel sraček
9. - Půlprdelní souboj
10. - V předvečer všech mytých
11. - Kokopál
12. - Prcadlo z Erisedu
13. - Niky Karamel
14. - Horský tupohřbetý prak Horbert
15. - Zkurvený les
16. - Šukacími dveřmi a ještě dál
17. - Čůrák s dvěma xichty

Lahev Mudrců - I.kapitola - Tupec, který přežil - 1.část

25. července 2007 v 22:55 | Šprtkalinka
1.část
Pan a Paní Damsleyovi z domu číslo čtyři tisíce čtyři sta čtyřicet čtyři v ulici Ptáků vždycky hrdě prohlašovali, že jsou naprosto debilní, ano, děkujeme za optání. Byli opravdu poslední, od koho byste čekali, že se zaplete do něčeho podivného nebo záhadného, poněvadž takov píčoviny zkrátka a dobře neuznávali.
Pan Damsley byl prditelem firmy jménem Granule, která vyráběla vrtáky. Byl to vysokej tlustoprd, kterej neměl žádnej krk, zato měl hodně dlouhej knír. Pí Damsleyová byla hubená jak tyčka, ještě ke všemu blbá blondýna a krk měla tak vysokej, že vypadala jako žirafa, protože ho celý hodiny natahovala přes plot a čuměla, co se děje o barák vedle. Damsleyovi měli malýho haranta, který se menoval Debil. ( sorráč jeho fandům, ale tohle na něj přesně sedí. ) a podle jejich názoru to byl ten nejúžasnější chlapec na světě. ( odle mně ale naprostej vymaštěnec )
Damsleyovi měli všecko, co chtěli ( hamouni ), přesto však měli i tajemství a ze všeho nejvíc byli posraný z toho, aby na něj někdo nepřišel. Měli takový bobky na prdeli, že by snad i chcípli. kdyby se někdo dozvěděl o Rettopových. Pí Rettopová byla ségra pí Damsleyový, už několik let s však neviděli; po pravdě řečeno, pí Damsleyová předstírala, že žádnou ségrunemá, poněvadž její ségra a ten kretén, kterýho si vzala za manžela, se od Damsleyových lišili natolik, že víc to ani nebylo možný. Damsleyovy jímala hrůza při pomyšlení, co by řekli sousedi, kdyby se Rottepovi ukázali u nich v ulici. Damsleyovi věděli, že Rottepovi maj taky malýho haranta, ale nikdo ho neviděli. Ten kluk byl další důvod, proč o Rottepovi ani trochu nestáli; nepřáli si, aby se jejich Debil s takovym děckem stýkal.
Když se onoho kreténskýho, šedivýho úterý, kdy můj příběh začíná, pan a pí Damsleyovi probudili, snad jenom zamračenáobloha venku se zdála naznačovat, že po celý zemi se zakrátko začnou dít podivný a záhadný věci. Pan Damsley si brumlal sám pro sebe, jak si do práce vybíral svou nejhnusnější kravatu; pí Damsleyová něco spokojeně plkala a potýkala se přitom s ječícím Debilem, aby ho dostala na dětskou židličku.
Ani jeden, ani druhej si nevšimli velkýho puštíka, kterej prolít kolem okna.
O půl devátý pan Damsley popad svojí aktovku, dal facku pí Damsleyový ( dobře jí tak ) a pokusil se na rozloučenou ocucat Debila, ale nepovedlo se mu to, protože ten měl zrovna záchval vzteku a házel musli po stěnách. "Máme to ale kreténa," chcechtal se pan Damsley, když odcházel z baráku. Nased do plechovky a vycouval z příjezdový cesty.

Upravení Harryho Pottera?

25. července 2007 v 21:57 | Šprtkalinka
no, nevim jestli to zvás někdo bude číst, ale možná vás to i chytne. strašně ráda něco píšu na počítači. i když neumím psát všemi deseti, upravim vám do mí podoby Harry Pottera, všechny díly co mám doma. snad to z vás někdo bude číst. hned se do toho pustim. nevim jestli ještě dneska bude aspoň okusek, ale budu se snažit.
zatim se mějte a nemračte se! život je přece někdy i veselej!!!!!
Vaše Špťucha

SONB - Povzbuzení pro srabáčky

25. července 2007 v 21:52 | Šprtkalinka
Ahoj lidičky, no že byste se zrovna hrnuli do soutěžení, to se říct nedá. Se vám nechce? Nebo nemáte sebevědomí a nechcete se příhlásit kvůli tomu, že váš blog je hnusnej a nemáte šanci? Tak to se teda vůbec nebojte! Každý, i ten úplně poslední vyraje diplomek. Tak nemějte strach a naťukejte tam těch pár informací. http://sprtucha.blog.cz/0707/soutez-o-nej-blog-prihlasky
Vaše Šprtka

Vtipy - různé

24. července 2007 v 21:38 | Šprtkalinka |  Vtipy
 • Pan Novák je na návštěvě a po dobrém obědě se zeptá, jestli si může zapálit. "Ale samozřejmě, chovejte se jako doma." Pan Novák se zarazí, zklamaně típne cigaretu a jde do kuchyně umejt nádobí.
 • Vyčítavá SMS:
  Když napíšeš, že napíšeš, tak napiš, a nepiš, že napíšeš, když nenapíšeš!!! To já když napíšu, že napíšu, tak napíšu, a nepíšu, že napíšu, když nenapíšu!!! Pa a napiš!
 • Potká šnek šneka:
  "Co je, proč si tak smutnej?" "Ale, odešla ode mě manželka a vzala si i děti." "Aha, a kdy prosím tě?" "No to je právě to - teprve před rokem, takže tamhle sou pořád ještě vidět."
 • V uhelném dole spadne jeden horník do šachty. Ostatní přiběhnou a přdák Tonda se ptá: "Pepo! Jsi v pořádku?" "Jo, dobrýýýýý, jseéééém," ozve se zdola." "Máš něco zlomeného?" ?Neééééé, říkám, že jsem v pohodě." "Tak proč nelezeš nahoru?" "Protože ještě pořád padáááám!"
 • Sedí mravenec u rybníka a ve vodě máčí oloupaný banán. Jde kolem slon a udiveně se ptá: "Coto děláš, prosím tě?" Mravenec říká: "Dej mi jedno euro a řeknu ti to!" Slon mu podá jedno euro. "Tak mluv, co to děláš?" "Nevidíš? Máčím tady banán ve vodě!" Slon odpoví:" Ty si ale blbej!" Mravenec na to: "Možná blbej, ale od rána už sem si vydělal 100 eur."
 • Zastaví řidič na dálničním odpočívadle a jde na záchod. První kabinka je obsazená, tak využije druhou. Rozloží po prkýnku čistý papír a usadí se. Když v tom se z vedlejší kabinky ozve: "Ahoj." Jenže tenhle řidič se nerad baví s cizími lidmi, natož na záchodě, tak jen ze slušnosti odpoví: "Nazdar." "Co tam děláš?" ozve se opět z vedlejší kabinky. To řidiče uvede do rozpaků a zdráhavě odpovídá: "No co bych tady asi tak mohl dělat?" A odvedle se ozve: "Počkej, já ti zavolám až za chvíli z auta. Tady mi do toho pořád kecá nějakej blb!"
 • Dvě prodavačky si už skoro hodinu povídají schované za regály. Přiběhne třetí a povídá: "Holky, už jsou tu nějací zákazníci!" A jedna z těch dvou zašeptá: Tak budeme chvíli potichu a oni zase odejdou."
 • Letadlo se připravilo ke startu, ale zase zpomalilo a vrátilo se k nástupnímu tubusu. O hodinu později se opět rozjelo ke startovní dráze a konečně vzlétlo. Znepokojený cestující se u letušky zajímal, co se stalo - proč to zpoždění. A letuška mu odpověděla: "Pilotovi se nějak nelíbil zvuk motoru a trvalo nám skoro hodinu, než sme sehnali někoho jiného..."
 • Udýchaný mladý pošťák přijde s důchodem ke staříkovi na samotu a říká: "To je hrůza, už mě fakt nebaví chodit každý měsíc sem za vámi na samotu 18km od vesnice!" A stařík na to: "Hele, mladej, moc si nestěžuj nebo si objednám denní tisk!"

SOUTĚŽ O NEJ BLOG - přihlášky 2

24. července 2007 v 17:45 | Šprtkalinka
Tak si pospěšte, ať se ještě stihnete přihlásit!

SOUTĚŽ O NEJ BLOG - přihlášky

24. července 2007 v 17:13 | Šprtkalinka
Čauky lidičky, už dlouho tu nebyla žádná soutěž a tak mně padla do oka tahle. Takže:
VYHLAŠUJI SOUTĚŽ O NEJ BLOG!!!!!
Podmínky pro účast jsou jednoduché.
1, se musíte přece nějak přihlásit, takže: 1, Vaše jméno
2, Přezdívka
3, Adresa blogu
4, Zahlasovat do ankety pod článkem
5, Napsat pro jaký klip a kolikátý hlas to byl
To je všechno. Pak si vás všechny sepíšu a soutěž může začít. Snažte se sem nalákat i svoje kamarády ať je soutěž napínavější.
Zatim se mějte a přihlašujte se!!!!!
Vaše Šprťucha

Fotečka Hilarinky

24. července 2007 v 17:07 | Šprtkalinka |  Hilary Duff
Tak co? Líbí? Pište do komentářů, jak se vám zamlouvají tydle fotečky.....mě teda docela jo!

Hilary Duff a Joel Madden

24. července 2007 v 17:05 | Šprtkalinka |  Hilary Duff
Menší rozhovor s Hilary Duff o vztahu s punkrockerem Joelem Maddenem...
1. Joel ti určitě hodně schází, když jste oba na turné. Jak to zvládáte, nebýt tak dlouho spolu?
Strašně si chybíme! Proto si hodně voláme a snažíme se spolu mluvit alespoň deset minut. Ale i přesto jsou některé hovory krátké, kdy si stihneme říct jen "Chybíš mi" nebo něco jako "Myslím na tebe".
2. Předtím jsi měla už dva delší vztahy. Co jiného je na Joelovi?
Tenkrát jsem byla ještě hodně mladá a namlouvala jsem si, že jsem zamilovaná. To si ale uvědomuju teprve od té doby, co jsem s Joelem. On je tak jiný! Tak něžný a citlivý. Neustále mi píše krátká psaníčka, která mi pokaždé někam schová, je tam romantický...
3. A dostala jsi od něj něco pěkného, na co nikdy nezapomeneš?
Hm, po Vánocích bylo pro nás pro oba hodně těžké se opět loučit. Joel mi na rozloučenou věnoval vlastnoručně sestavenou koláž z našich společných fotek a lístků do kina na filmy, které jsme spolu viděli. Pokaždé, když se cítím sama, vylívám si u toho svý srdíčko.
4. Wow, opravdu moc hezký dárek. Brzy spolu budete dva roky, myslíte už na svatbu?
Vůbec ne, nespěcháme s tím. I přesto víme, že jsme si souzeni.
5. A jak to vypadá se společným bydlením?
Ani to zatím nijak neplánujeme. Bydlíme od sebe jenom 10 minut a navíc jsem si teprve před rokem koupila vlastní dům.
6. Na jaře se zase zavřeš do studia. Budeš na svém novém albu spolupracovat s Joelem?
Celý svět teď od nás očekává duet - který zcela určitě nebude! V každém případě ale napíšeme nějaké písně spolu. Navíc bude na mé desce podepsán jako koproducent.

Fotky Hilary Duff

24. července 2007 v 17:03 | Šprtkalinka |  Hilary Duff